
Hurakan HKN-EHF3000 көше жылытқышы
- Бар
- Коды:188851
159 794 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-EHF3000 сыртқы жылытқышы саяжайлар мен қонақүйлердің подъездерінде, беседкаларда, барлар мен кафелердің ашық алаңдарында біркелкі жылыту және қолайлы ауа температурасын ұстап тұру үшін қолданылады. Модель биіктігі реттелетін телескопиялық штативпен жабдықталған және IP4 қорғаныс класына ие.
Қосымша сипаттамалар:
- Базаның диаметрі: 450 мм
- Жұмыс биіктігі: 1265-тен 1665 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 640х630х395 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 353521 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 1600-ден 2000 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Жылыту қашықтығы | 4-тен 6 м-ге дейін |
| Шамның диаметрі | 585 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 610 мм |
- Бағасы: 159 794 ₸


