
Дақты кетіруге арналған үстелшелер ЛПВС-162.04
- Бар
- Коды:81469
3 582 853 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дақтарды кетіруге арналған үстел Вязьма ЛПВС-162.04 білім беру, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда кір жуатын орындарда құрғақ химиялық тазалау немесе жуу машинасында өңдеуден кейін кетіру қиын дақтарды кетіру үшін қолданылады. Модель 2 бу пистолетімен жабдықталған, олардың әрқайсысы реагентпен және жоғары қысымды ауамен қамтамасыз етілген және пайдаланылған химиялық заттарды шығаруға арналған торлы саңылаулармен жабдықталған.
Бу генераторы жеткізу көлеміне кіреді.
Сипаттамалары:
- Қуат:
- Вакуумдық құрылғы: 0,45 кВТ
- Орнатылған: 2 кВТ
- Бу қысымы: 6 кг/см2
- Қаптамадағы габариттері: 1540х1080х1230 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЖӨВС 162.04 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Биіктігі | 1780 мм |
| Тереңдігі | 1280 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 3 582 853 ₸


