
ПишТех ОВ-10 овоскопы
- Бар
- Коды:173955
21 051 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Овоскоп Азықтық технологиялар ОВ-10 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жарықтандыру әдісімен жұмыртқалардың сапасын визуалды бақылауға арналған. Құрылғы қабық астындағы ұсақ және үлкен дақтарды, жарықтарды, бөгде қоспалардың болуын және бұлыңғыр ішкі ортаны диагностикалауға мүмкіндік береді. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,095 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 275x185x140 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000044161 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1 кг |
| Сыйымдылығы | 10 |
| Биіктігі | 135 мм |
| Тереңдігі | 157 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 217 мм |
- Бағасы: 21 051 ₸


