
Көкөніс кескіш Abat МКҰ-50
- Бар
- Коды:63494
661 453 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көкөніс кескіш Abat МКО-50 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді, жемістерді, саңырауқұлақтарды, қатты ірімшік пен шұжықтарды кесу үшін қолданылады. Модель тұтқаны көтергенде және қақпақты ашқанда қозғалтқышты өшіру жүйесімен жабдықталған.
Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, топсалы қақпақ пен итергіштер тағамдық алюминийден жасалған.
Ерекшеліктері:
- өнімдерді жүктеудің 2 тәсілі:
- тиеу шұңқыры арқылы
- итергіштің көмегімен тиеу аузы арқылы
- Өнімнің әрбір порциясын өңдегеннен кейін автоматты түрде тоқтайды және келесі жолы итергіш тұтқасын түсіргенде жұмысын жалғастырады
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Блоктар 10х10 мм: 250 кг/сағ
- Текшелер 10х10х10 мм: 150 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм тілімдер (тілімдер): 100 кг/сағ
- Қимасы 4,5х3 мм сабан: 130 кг/сағ
- Қимасы 4х2 мм сабан: 130 кг/сағ
- Тұтынылатын қуат: 0,5 кВТ
- Тиеу аузының диаметрі: 52 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Түрі | Көкөніс кескіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000009877 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 36 келі |
| Биіктігі | 525 мм |
| Тереңдігі | 485 мм |
| Материал | алюминий, тот баспайтын. болат |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 250 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 1400 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 292 мм |
- Бағасы: 661 453 ₸






