
Көкөніс кескіш CanCan 1324-1
- Бар
- Коды:360502
177 535 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 1324-1 көкөніс кескіші қонақүйлерде, мейрамханаларда, кафелерде және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қауынды 4 бөлікке кесу үшін қолданылады. Арнайы пішіндегі технологиялық жүздер қауынды біркелкі тілімдерге бөліп, балғындығы мен дәмін сақтайды. Ыңғайлы тұтқалар бір қозғалыспен кесуге мүмкіндік береді, бұл қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді. Пышақтар тот баспайтын болаттан жасалған, ол тағаммен жанасуға толығымен жарамды және ұзақ уақыт пайдалануды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.7 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 177 535 ₸


