
Көкөніс кескіш CanCan 1325
- Бар
- Коды:360500
177 666 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 1325 көкөніс кескіші қонақүйлерде, мейрамханаларда, кафелерде және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көкөністер мен жемістерді ұзын, жұқа, біркелкі табақтарға кесу үшін қолданылады. Құрал тең бөліктерге тез және ұқыпты кесу арқылы уақытты үнемдейді және тиімділікті арттырады. Модельде оңай кесуге арналған эргономикалық айналмалы тұтқа, біркелкі кесуге арналған орталық түтік және машинаны мықтап бекіту үшін сырғанамайтын сорғыш аяқтары бар. Шынжыр табанды болт тазалау үшін машинаны бөлшектеуді және қайта жинауды жеңілдетеді. Пышақ тот баспайтын болаттан жасалған, ол тағаммен жанасуға толығымен жарамды және ұзақ уақыт пайдалануды қамтамасыз етеді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қиманың қалыңдығы: 1,5 мм
- Кесудің максималды диаметрі: 150 мм
- Кесудің максималды ұзындығы: 120 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.5 кг |
| Биіктігі | 200 мм |
| Тереңдігі | 210 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 177 666 ₸


