
Көкөніс кескіш CanCan 1317-13
- Бар
- Коды:360504
186 924 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 1317-13 көкөніс кескіші қонақүйлерде, мейрамханаларда, кафелерде және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністер мен жемістерді барларға кесу үшін қолданылады. Құрал тең бөліктерге тез және ұқыпты кесу арқылы уақытты үнемдейді және тиімділікті арттырады. Сырғымайтын сорғыш аяқтары машинаны мықтап бекітеді және жұмыс кезінде қажетсіз қозғалыстың алдын алады. Пышақтар тот баспайтын болаттан жасалған, ол тағаммен жанасуға толығымен жарамды және ұзақ уақыт пайдалануды қамтамасыз етеді.
Қосымша сипаттамалар:
- Штангалардың өлшемі: 10х10 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.4 кг |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 186 924 ₸


