
Көкөніс кескіш CanCan 1317-1
- Бар
- Коды:360496
186 924 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 1317-1 көкөніс кескіші қонақүйлерде, мейрамханаларда, кафелерде және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністер мен жемістерді 4 бөлікке кесу үшін қолданылады. Құрал тең бөліктерге тез және ұқыпты кесу арқылы уақытты үнемдейді және тиімділікті арттырады. Модель қауіпсіздік үшін сырғанамайтын сорғыш аяқтармен жабдықталған. Эргономикалық итергіш кесу механизмі жылдам және бірқалыпты қозғалыспен жүзеге асырылады. Пышақтар тот баспайтын болаттан жасалған, ол тағаммен жанасуға толығымен жарамды және ұзақ уақыт пайдалануды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7 келі |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 186 924 ₸


