
Көкөніс кескіш CanCan 1316-1
- Бар
- Коды:360501
180 655 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 1316-1 көкөніс кескіші қонақүйлерде, мейрамханаларда, кафелерде және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында лимондарды 4 бөлікке кесу үшін қолданылады. Құрал тең бөліктерге тез және ұқыпты кесу арқылы уақытты үнемдейді және тиімділікті арттырады. Эргономикалық итеру механизмінің арқасында ұқыпты, біркелкі тілімдер жылдам және тегіс қозғалыста алынады. Сырғымайтын сорғыш аяқтары машинаны мықтап бекітеді және жұмыс кезінде қажетсіз қозғалыстың алдын алады. Пышақтар тот баспайтын болаттан жасалған, ол тағаммен жанасуға толығымен жарамды және ұзақ уақыт пайдалануды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.7 кг |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 180 655 ₸


