
Көкөніс кескіш CanCan 1315-2
- Бар
- Коды:360494
208 333 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 1315-2 көкөніс кескіші қонақүйлерде, мейрамханаларда, кафелерде және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністер мен жемістерді 6 бөлікке кесу үшін қолданылады. Құрал тең бөліктерге тез және ұқыпты кесу арқылы уақытты үнемдейді және тиімділікті арттырады. Модель қауіпсіздік үшін сырғанамайтын сорғыш аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.4 кг |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 208 333 ₸


