
Көкөніс кескіш CanCan 1321-3
- Бар
- Коды:360505
193 654 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 1321-3 көкөніс кескіші қонақүйлерде, мейрамханаларда, кафелерде және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты текшелерге кесу үшін қолданылады. Құрал тең бөліктерге тез және ұқыпты кесу арқылы уақытты үнемдейді және тиімділікті арттырады. Сырғымайтын сорғыш аяқтары машинаны мықтап бекітеді және жұмыс кезінде қажетсіз қозғалыстың алдын алады. Пышақтар тот баспайтын болаттан жасалған, ол тағаммен жанасуға толығымен жарамды және ұзақ уақыт пайдалануды қамтамасыз етеді.
Қосымша сипаттамалар:
- Кесек өлшемі: 13х13 мм
- Картоптың максималды диаметрі: 100 мм
- Картоптың максималды ұзындығы: 140 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Түрі | Көкөніс кескіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.5 кг |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 193 654 ₸



