
Мандолин 1320
- Бар
- Коды:360597
230 115 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cancan 1320 көкөніс кескіш-мандолин өнеркәсіптік асүйлерде жемістер мен көкөністерді бірдей мөлшерде кесу үшін қолданылады. Модель өнімді кесу кезінде сенімді және ыңғайлы ұстауға арналған 2 арнайы тұтқамен жабдықталған, олар оператордың қалауына байланысты сол немесе оң қолмен пайдалануға жарамды. Сырғымайтын сорғыш табандары машинаны мықтап бекітеді және жұмыс кезінде қажетсіз қозғалысты болдырмайды, үстелдің тірек кронштейні мандолинаның тұрақтылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Пышақтар тот баспайтын болаттан жасалған, ол тағаммен жанасуға толығымен жарамды және ұзақ уақыт пайдалануды қамтамасыз етеді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның өлшемі: 80 мм
- Кесуді реттеу: 1,5-тен 6,5 мм-ге дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.4 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 245 мм |
- Бағасы: 230 115 ₸


