
Ананастарды кесуге арналған құрылғы CanCan 1326
- Бар
- Коды:360594
247 374 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 1326 құрылғысы супермаркеттерде, қонақүйлерде, мейрамханаларда және азық-түлік дүкендерінде ананастарды бірдей қалыңдықтағы бірдей тілімдерге кесу үшін қолданылады. Модель сенімді бекіту үшін сырғымайтын сорғыш аяқтармен жабдықталған. Құрылғы тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.2 кг |
| Биіктігі | 160 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 270 мм |
- Бағасы: 247 374 ₸


