
CanCan EASY TOMATO SLICER қызанақты кесуге арналған кескіш
- Бар
- Коды:189418
310 103 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan EASY TOMATO SLICER қызанақты кесуге арналған кескіш кең ауқымды өндірістерде, қонақүйлерде, мейрамханаларда, кафелерде, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қызанақты жылдам кесуге арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 350x700x400 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 351006 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 216 мм |
- Бағасы: 310 103 ₸


