
Көкөніс кескіш CanCan 1327
- Бар
- Коды:360506
369 683 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 1327 көкөніс кескіші қонақүйлерде, мейрамханаларда, кафелерде және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қарбыздар мен қауындарды тілімдерге кесу үшін қолданылады. Құрал тең бөліктерге тез және ұқыпты кесу арқылы уақытты үнемдейді және тиімділікті арттырады. Эргономикалық итеру механизмінің арқасында ұқыпты, біркелкі тілімдер жылдам және тегіс қозғалыста алынады. Сырғымайтын сорғыш аяқтары машинаны мықтап бекітеді және жұмыс кезінде қажетсіз қозғалыстың алдын алады. Пышақтар тот баспайтын болаттан жасалған, ол тағаммен жанасуға толығымен жарамды және ұзақ уақыт пайдалануды қамтамасыз етеді.
Қосымша сипаттамалар:
- Кесектің ең үлкен өлшемі: 375х75 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18 келі |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 369 683 ₸


