
Көкөніс кескіш CanCan 1301
- Бар
- Коды:229276
345 293 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 1301 көкөніс кескіші қайнатылған тауықтың төс еті, моцарелла ірімшігі, алма, болгар бұрышы, салат жапырақтары және басқа да өнімдерді ірі өндіріс орындарында, қонақ үйлерде, мейрамханаларда, кафелерде және қоғамдық тамақтандыру мен сауда орындарында ұнтақтауға арналған.
Жеткізу көлеміне 12,5х12,5 мм қалақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 400x570x600 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 351006 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Биіктігі | 525 мм |
| Тереңдігі | 454 мм |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 322 мм |
- Бағасы: 345 293 ₸


