
Көкөніс кескіш CanCan 1319
- Бар
- Коды:360503
425 873 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 1319 көкөніс кескіші қонақүйлерде, мейрамханаларда, кафелерде және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пиязды гүл пішініне кесу үшін қолданылады. Модель қосымша кронштейннің арқасында әртүрлі өлшемдегі шамдарды кесуге жарамды. Сырғымайтын сорғыш аяқтары машинаны мықтап бекітеді және жұмыс кезінде қажетсіз қозғалыстың алдын алады. Пышақтар тот баспайтын болаттан жасалған, ол тағаммен жанасуға толығымен жарамды және ұзақ уақыт пайдалануды қамтамасыз етеді.
Қосымша сипаттамалар:
- Садақтың максималды диаметрі: 100 мм
- Тілімдер саны: 24
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.5 кг |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 425 873 ₸





