
Көкөніс кескіш Empero EMP.300-AS
- Бар
- Коды:124553
1 008 265 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көкөніс кескіш Empero EMP.300-AS қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шикі және пісірілген көкөністер мен жемістерді турау және одан әрі сорпалар, салаттар, гарнирлер және басқа да тағамдарды дайындау үшін ингредиенттер ретінде пайдалану үшін қолданылады. Модель апаттық сөндіргішпен жабдықталған. Корпус пен қалақтар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 стандартты пышақ кіреді: реттелетін кескіш 1,5-8 мм, пышақ-үккіш 4 мм, пышақ-үккіш 7 мм.
Ерекшеліктері:
- Төменгі бөлігінде сыйымды сөресі бар ыңғайлы тұғыр
- Пышақтарды тазалау үшін оңай алып тастауға болады
- Гигиеналық және тазалау оңай
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Түрі | Көкөніс кескіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Көкөніс кескіш + тұғыр EMP.300-AS |
| Салмағы (қаптамасыз) | 42 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 918 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 1400 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 1 008 265 ₸


