
Көкөніс кескіш GASTRORAG HLC-300 (5 диск)
- Бар
- Коды:40844
380 826 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HLC-300 көкөніс кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді турау және одан әрі салаттар, гарнирлер, винегреттер, чиптер және т.б. дайындау үшін ингредиенттер ретінде пайдалану үшін қолданылады. Модель қайта-қысқа мерзімді жұмыс режимімен және үлкенді-кішілі көкөністерге арналған 2 тиеу тесігімен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне кескіш дискілер кіреді: 2 және 4 мм тілімдер, 3, 4 және 7 мм үккіштер.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс циклінің максималды ұзақтығы, артық емес: 10 мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Биіктігі | 510 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат, алюминий |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 100-ден 300 кг/сағ дейін |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 270 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 380 826 ₸


