
Көкөніс кескіш Robot Coupe CL20 (4 диск)
- Бар
- Коды:86202
378 342 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe CL20 көкөніс кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді, жемістерді, саңырауқұлақтарды, қатты ірімшік пен шұжықтарды турау және одан әрі сорпаларды, салаттарды, гарнирлерді және т.б. дайындау үшін ингредиенттер ретінде пайдалану үшін қолданылады. Модель 2 тиеу саңылауларымен жабдықталған: көлемді көкөністерді кесуге арналған үлкен D-тәрізді шұңқыр және ұзын және нәзік көкөністерге арналған дөңгелек.
Жинақтау:
- Диск-шектегіш 2 мм 27555
- Диск-шектегіш 4 мм 27566
- Диск-үккіш 2 мм 27577
- Диск-сабан 4х4 мм 27047
Ерекшеліктері:
- Магниттік қорғаныс жүйесі және қақпақ ашылған кезде оны тоқтататын қозғалтқыш тежегіші
- Индукциялық қозғалтқыш:
- Тот баспайтын болаттан жасалған білік
- Шарикті мойынтіректерге орнатылған, бұл оның дыбыссыз жұмыс істеуін және дірілдің болмауын қамтамасыз етеді
- Қарқынды жұмысқа арналған өнеркәсіпте жасалған қозғалтқыш жоғары сенімділікпен және ұзақ мерзімділікпен сипатталады
- Қуат шығысының артуы
- Техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді: тозатын бөлшектердің болмауы (щеткаларсыз)
- Композиттік материалдардан жасалған тостаған мен қақпақ мұқият санитарлық тазалау үшін оңай алынып тасталады
- Конструкция техникалық қызмет көрсету процесін жеңілдетеді және пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Теориялық: 200 кг/сағдейін
- Тәжірибелік: сағатына 50 кг дейін
- 20-80 порция жасайды
- Жылдамдықтар саны: 1
- Кесу жылдамдығы: 2 кг/мин дейін.
- Үлкен D-тәрізді шұңқыр:
- Жүктеу көлемі: 1,56 л
- Өлшемі: 158х64 мм
- Ауданы: 104 см2
- Дөңгелек құйғыштың диаметрі: 58 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кесу:
- Диск-шектегіш 1 мм 27051
- Диск-шектегіш 2 мм 27555
- Диск-шектегіш 3 мм 27086
- Диск-шектегіш 4 мм 27566
- Диск-шектегіш 5 мм 27087
- Диск-шектегіш 6 мм 27786
- Толқынды тілімдер:
- Диск-шектегіш 2 мм 27621
- Үккіш:
- Диск-үккіш 1,5 мм 27588
- Диск-үккіш 2 мм 27577
- Диск-үккіш 3 мм 27511
- Диск-үккіш 6 мм 27046
- Диск-үккіш 9 мм 27632
- Пармезанға арналған диск-үккіш 27764
- Құймақтарға арналған диск-үккіш 27191
- Шалғамға арналған диск-үккіш 0,7 мм 27078
- Шалғамға арналған диск-үккіш 1 мм 27079
- Шалғамға арналған диск-үккіш 1,3 мм 27130
- Сабан:
- Диск-сабан 2х2 мм 27599
- Диск-сабан 2х4 мм 27080
- Диск-сабан 2х6 мм 27081
- Диск-сабан 4х4 мм 27047
- Диск-сабан 6х6 мм 27610
- Диск-сабан 8х8 мм 27048
- Дискілер жиынтығы:
- 5 дискілі жинақ 1946
- Толықтырулар:
- Қалпына келтіру дискісі 104921
- Тұғырлар мен ұстағыштар:
- Дискілерге арналған қабырғалық ұстағыш 107812
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2201 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Биіктігі | 570 мм |
| Тереңдігі | 304 мм |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 50 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 1500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 325 мм |
- Бағасы: 378 342 ₸






