
Көкөніс кескіш Robot Coupe CL30 Bistro (6 диск 1945)
- Бар
- Коды:19867
1 007 578 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe CL30 Bistro көкөніс кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді, жемістерді, саңырауқұлақтарды, қатты ірімшік пен шұжықтарды турау және одан әрі сорпаларды, салаттарды, гарнирлерді және т.б. дайындау үшін ингредиенттер ретінде пайдалану үшін қолданылады. Модель 2 тиеу саңылауларымен жабдықталған: көлемді көкөністерді кесуге арналған үлкен D-тәрізді шұңқыр және ұзын және нәзік көкөністерге арналған дөңгелек.
Жеткізу көлеміне D-Clean Kit торларын қауіпсіз және жұмсақ тазалауға арналған керек-жарақ және 1945 жылғы 6 дискілі жинақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Асинхронды қозғалтқыш
- Күшейтілген диск-тастағыш
- Итергішпен қайта іске қосу уақытты үнемдеуді және пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
- ABS пластиктен жасалған жұмыс бөлімі мен қақпағы
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Теориялық: 200 кг/сағдейін
- Тәжірибелік: сағатына 50 кг дейін
- 20-80 порция жасайды
- Жылдамдықтар саны: 1
- Кесу жылдамдығы: 3,3 кг/мин дейін.
- Ток: 5,7 А
- Үлкен D-тәрізді шұңқыр:
- Өлшемі: 158х64 мм
- Ауданы: 104 см2
- Дөңгелек құйғыштың диаметрі: 58 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кесу:
- Диск-шектегіш 1 мм 27051
- Диск-шектегіш 2 мм 27555
- Диск-шектегіш 3 мм 27086
- Диск-шектегіш 4 мм 27566
- Диск-шектегіш 5 мм 27087
- Диск-шектегіш 6 мм 27786
- Толқынды тілімдер:
- Диск-шектегіш 2 мм 27621
- Үккіш:
- Диск-үккіш 1,5 мм 27148
- Диск-үккіш 2 мм 27149
- Диск-үккіш 3 мм 27150
- Диск-үккіш 6 мм 27046
- Диск-үккіш 9 мм 27632
- Пармезанға арналған диск-үккіш 27764
- Құймақтарға арналған диск-үккіш 27191
- Шалғамға арналған диск-үккіш 0,7 мм 27078
- Шалғамға арналған диск-үккіш 1 мм 27079
- Шалғамға арналған диск-үккіш 1,3 мм 27130
- Сабан:
- Диск-сабан 2х2 мм 27599
- Диск-сабан 2х4 мм 27080
- Диск-сабан 2х6 мм 27081
- Диск-сабан 4х4 мм 27047
- Диск-сабан 6х6 мм 27610
- Диск-сабан 8х8 мм 27048
- Текшелер:
- Текшелерге арналған жиынтық 8х8х8 мм 27113
- Сүйектерге арналған жиынтық 10х10х10 мм 27114
- Сүйектерге арналған жиынтық 12х12х12 мм 27298
- Текшелерге кесуге арналған тор 8х8 мм 102064
- Текшелерге кесуге арналған тор 10х10 мм 102065
- Қуырылған картоп:
- Фри картоптарына арналған жиынтық 8х8 мм 27116
- Фри картоптарына арналған жиынтық 10х10 мм 27117
- Дискілер жиынтығы:
- 5 дискілі жинақ 1946
- 1945 жылғы 6 дискілі жинақ
- Толықтырулар:
- Тиеу науасы 117079
- Қалпына келтіру дискісі 102019
- Торларды тазалауға арналған жинақ 39881
- Тұғырлар мен ұстағыштар:
- Дискілерге арналған қабырғалық ұстағыш 107812
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2202W |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 590 мм |
| Тереңдігі | 304 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 50 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 1 007 578 ₸






