
Кесуге арналған пресс VIATTO VHC-03
- Бар
- Коды:122916
86 356 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VHC-03 қолмен кесетін пресс қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шикі картоп түйнектерін жолақтарға және тілімдерге кесу үшін қолданылады. Модель көлденең ойықпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне кесуге арналған 4 ауыстырылатын тор кіреді (сабан 20х20 мм, сабан 15х15 мм, сабан 10х10 мм және тілімдер).
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 400х500х300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 195 мм |
| Материал | Алюминий |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 86 356 ₸



