
VIATTO HLC-300 220В көкөніс кескіш (5 диск)
- Бар
- Коды:80886
401 358 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HLC-300 көкөніс кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шикі және пісірілген көкөністер мен басқа да өнімдерді кесу үшін қолданылады. Модель тиеу тесігі бар қақпақпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 5 пышақ жинағы кіреді: 4 және 2 мм кескіш, 3, 4 және 7 мм үккіш.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 26.5 кг |
| Биіктігі | 510 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 270 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 401 358 ₸










