
Кесуге арналған пресс VIATTO VHC-01
- Бар
- Коды:122915
57 662 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VHC-01 қолмен кесетін пресс қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шикі картоп түйнектерін және басқа да көкөністер мен жемістерді жолақтарға кесу үшін қолданылады. Модель тік ойықпен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ұяшықтар саны: 49 дана.
- Ұяшықтың өлшемдері: 20х20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 340х150х635 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 641 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 57 662 ₸


