
VIATTO VA-FP-GJ817 электрлік көкөніс кескіш
- Бар
- Коды:340114
154 343 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-FP-GJ817 электрлік көкөніс кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көкөністер мен жемістерді тез ұсақтау үшін қолданылады. Модель терең тиеу мойнымен және су өткізбейтін қосқышпен жабдықталған. Корпус алюминий қорытпасынан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Көкөніс кескіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.8 кг |
| Биіктігі | 387 мм |
| Тереңдігі | 247 мм |
| Материал | Алюминий |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 150 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 251 мм |
- Бағасы: 154 343 ₸


