
Көкөніс кесетін-сүртетін машина Торғмаш (Баранович) МПР-350М
- Бар
- Коды:24784
701 019 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БЕЛТОРГМАШ МПР-350М көкөніс кесетін және сүртетін машина қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қайнатылған өнімдерді (картоп, қызылша, сәбіз, сұйық жарма, бұршақ, үрме бұршақ, алма, сүзбе және т.б.) сүрту үшін, шикі және пісірілген көкөністерді (картоп, қызылша, сәбіз, пияз, шалқан, рутабага, қияр, қызанақ және т.б.) бөлшектерге кесу үшін қолданылады. геометриялық пішіндер, картопты, сәбізді ұсақтап турау, сонымен қатар қырыққабат ұсақтағыштары. Модель жетекпен, кесуге және ротормен сүртуге арналған құрылғылармен жабдықталған.
Жинақтау:
- Дискілі пышақ 2 мм 10.00.00
- Үгітетін диск 11.00.00
- Ұсақ ұнтақтау дискісі 12.00.00
- Ұсақтағыш диск 4х3мм 13.00.00
- Дискілі пышақ 10 мм 1.04.06.00
- Пышақ торы 10х10 мм 1.04.03.00
- Жолақтарға кесуге арналған пышақ 2х2мм 1.04.16.00
- Сүрткіш диск d1,5мм 00.00.05
- Пышақ торы 10 мм 07.00.00
- Кесуге арналған пышақ 10 мм 08.00.00
- Тазалау 00.00.10
- Жауырын 1.00.50
- Итергіш 03.00.04
- Итергіш 03.00.04-01
Ерекшеліктері:
- кесудің 8 түрі
- сүртудің 2 түрі
- Қоршаған ортаның температурасы 1-ден 40 °С-қа дейін болғанда пайдалану
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Шикі картопты қалыңдығы 10 мм тілімдерге (тілімдерге) кескен кезде: 350 кг/сағ
- Картопты езген кезде: 600 кг/сағ
- Орнатылған қозғалтқыштың қуаты: 0,75 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000126330 / МПР-350М |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 39.1 кг |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 350-ден 600 кг/сағ дейін |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 701 019 ₸



