
Көкөніс кескіш Торғмаш (Баранович) МПР-350М-02
- Бар
- Коды:32376
574 947 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көкөніс кескіш БЕЛТОРГМАШ МПР-350М-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шикі және пісірілген тағамдарды (картоп, қызылша, сәбіз, пияз, репа, рутабага, қияр, қызанақ және т.б.) әртүрлі геометриялық пішіндегі бөлшектерге кесу, картопты, сәбізді ұсақтап турау, сондай-ақ ұсақтау үшін қолданылады. орамжапырақ. Модель жетекпен және кесуге арналған құралмен жабдықталған.
Жинақтау:
- Ұсақтағыш диск (4х3 мм жолақтармен кесу) 13.00.00
- Ұсақ ұсату дискісі (құймақалыптар үшін) 12.00.00
- Құрама пышақ (5х10 мм кесектермен кесу) 14.00.00
- Жолақтарға кесуге арналған пышақ 2х2 мм (корей тілінде) 04.16.00
- Үгітетін диск (өлшемі 1,3х3,5 мм кесінді) 11.00.00
- Дискілі пышақ (қалыңдығы 2 мм тілімдерге кесу) 10.00.00
- 10х10 пышақ торы (10х10х10 мм текшелермен кесілген, 10 мм диск пышағымен бірге қолданылады) 04.03.00
- Дискілі пышақ 10 мм (10 мм тілімдерге кесу, 10х10х10 мм текшелерге кесу, 10х10 мм пышақ торымен пайдаланған кезде) 04.06.00
Ерекшеліктері:
- кесудің 8 түрі
- Қоршаған ортаның температурасы 1-ден 40 °С-қа дейін болғанда пайдалану
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Орнатылған қозғалтқыштың қуаты: 0,37 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 714х563х778 мм
- Қаптама көлемі: 0,31 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Пышақ торы 10х10 04.03.00 (10 мм дискілі пышақпен бірге қолданылады)
- Дискілі пышақ 10 мм 04.06.00 (10х10 пышақ торымен бірге қолданылады)
- Жолақтарға кесуге арналған пышақ 2х2 мм (корей тілінде) 16.00
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000126857 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 48 келі |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қуат | 0.545 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 350 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 574 947 ₸


