
Көкөніс кесетін-сүртетін машина Торғмаш (Баранович) МПО-1-00
- Бар
- Коды:19854
708 596 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БЕЛТОРГМАШ МПО-1-00 көкөніс кесетін және сүртетін машина қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қайнатылған тағамдарды (картоп, қызылша, сәбіз, сұйық жарма, бұршақ, бұршақ, алма, сүзбе және т.б.) сүрту үшін, шикі және пісірілген көкөністерді (картоп, қызылша, сәбіз, пияз, шалқан, рутабага, қияр, қызанақ және т.б.) әртүрлі геометриялық пішіндегі бөлшектерге, картопты, сәбізді ұсақтап турауға, сондай-ақ кесуге арналған қырыққабат ұсақтағыштары. Модель жетекпен, кесуге, үгітуге және ротормен сүртуге арналған құрылғылармен жабдықталған. Жұмыс камерасы машинаның барлық негізгі тораптары бекітілген тасымалдаушы корпусымен біріктірілген.
Жинақтау:
- Ұсақтағыш диск (4х3 мм жолақтармен кесу) 13.00.00
- Ұсақ ұсату дискісі (құймақалыптар үшін) 12.00.00
- Құрама пышақ (5х10 мм кесектермен кесу) 14.00.00
- Жолақтарға кесуге арналған пышақ 2х2 мм (корей тілінде) 04.16.00
- Үгітетін диск (өлшемі 1,3х3,5 мм кесінді) 11.00.00
- Дискілі пышақ (қалыңдығы 2 мм тілімдерге кесу) 10.00.00
- 10х10 пышақ торы (10х10х10 мм текшелермен кесілген, 10 мм диск пышағымен бірге қолданылады) 04.03.00
- Дискілі пышақ 10 мм (10 мм тілімдерге кесу, 10х10х10 мм текшелерге кесу, 10х10 мм пышақ торымен пайдаланған кезде) 04.06.00
- Тесіктері бар сүрту дискісі d 4 мм 00.00.04
- Тесіктері бар сүрту дискісі d 1,5 мм 00.00.05
Ерекшеліктері:
- кесудің 8 түрі
- сүртудің 2 түрі
- Қозғалтқыштан жұмыс білігіне айналу моментін беру бір серпентинді белдік арқылы жүзеге асырылады, бұл белдіктің керілу жинағын жеңілдетеді
- Жетек шкивінің ағындарының дәл көрсетілуіне жол бермеу үшін тегіс жетекті шкив қолданылады
- Корпуссыз орындалатын қозғалтқыш
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Шикі картопты қалыңдығы 10 мм тілімдерге (тілімдерге) кескен кезде: 350 кг/сағ
- Картопты езген кезде: 600 кг/сағ
- Номиналды тұтынылатын қуат: 1 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 776х563х858 мм
- Қаптама көлемі: 0,37 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Пышақ торы 10х10 04.03.00 (10 мм дискілі пышақпен бірге қолданылады)
- Дискілі пышақ 10 мм 04.06.00 (10х10 пышақ торымен бірге қолданылады)
- Жолақтарға кесуге арналған пышақ 2х2 мм (корей тілінде) 16.00
- Сүрту дискісі d 1,5 мм 00.00.05
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000126834 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 53 келі |
| Биіктігі | 720 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат, алюминий |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 350-ден 600 кг/сағ дейін |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 708 596 ₸



