
Көкөніс кескіш Торғмаш (Баранович) МПО-1-02
- Бар
- Коды:19870
559 354 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көкөніс кескіш БЕЛТОРГМАШ МПО-1-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шикі және пісірілген тағамдарды (картоп, қызылша, сәбіз, пияз, репа, рутабага, қияр, қызанақ және т.б.) әртүрлі геометриялық пішіндегі бөлшектерге кесу, картопты, сәбізді ұсақтап турау, сондай-ақ ұсақтау үшін қолданылады. орамжапырақ. Модель жетекпен және кесуге арналған құралмен жабдықталған. Жұмыс камерасы машинаның барлық негізгі тораптары бекітілген тасымалдаушы корпусымен біріктірілген.
Жинақтау:
- Ұсақтағыш диск (4х3 мм жолақтармен кесу) 13.00.00
- Ұсақ ұсату дискісі (құймақалыптар үшін) 12.00.00
- Құрама пышақ (5х10 мм кесектермен кесу) 14.00.00
- Жолақтарға кесуге арналған пышақ 2х2 мм (корей тілінде) 04.16.00
- Үгітетін диск (өлшемі 1,3х3,5 мм кесінді) 11.00.00
- Дискілі пышақ (қалыңдығы 2 мм тілімдерге кесу) 10.00.00
- 10х10 пышақ торы (10х10х10 мм текшелермен кесілген, 10 мм диск пышағымен бірге қолданылады) 04.03.00
- Дискілі пышақ 10 мм (10 мм тілімдерге кесу, 10х10х10 мм текшелерге кесу, 10х10 мм пышақ торымен пайдаланған кезде) 04.06.00
Ерекшеліктері:
- кесудің 8 түрі
- Қозғалтқыштан жұмыс білігіне айналу моментін беру бір серпентинді белдік арқылы жүзеге асырылады, бұл белдіктің керілу жинағын жеңілдетеді
- Жетек шкивінің ағындарының дәл көрсетілуіне жол бермеу үшін тегіс жетекті шкив қолданылады
- Корпуссыз орындалатын қозғалтқыш
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,82 кВТ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дискілі пышақ 10 мм 04.06.00 (10х10 пышақ торымен бірге қолданылады)
- Жолақтарға кесуге арналған пышақ 2х2 мм (корей тілінде) 16.00
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000126334 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 52.5 кг |
| Биіктігі | 720 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Материал | Алюминий |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 350 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 559 354 ₸


