
Көкөніс кескіш Торғмаш (Баранович) МПО-150
- Бар
- Коды:210539
774 738 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көкөніс кескіш GБЕЛТОРГМАШ МПО-150 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді әртүрлі пішіндегі бөлшектерге кесу және одан әрі салаттар, гарнирлер, винегреттер, чиптер және басқа да көптеген тағамдарды дайындау үшін ингредиенттер ретінде пайдалану үшін қолданылады. Модель белдік беріліс қорабы бар электр қозғалтқышымен жабдықталған. Барлық компоненттер жоғары сапалы алюминийден жасалған.
Жинақтау:
- Итергіш МПО-150.50.300
- Дискілер:
- Үккіш МПО-150.90.100-03, сабан 2х3 мм
- Үш жүзді кескіш МПО-150.90.200-02, 2 мм
- Тілгіш МПО-150.90.300-08, 8 мм
- Фигуралы кескіш МПО-150.90.500-05, 5 мм
- МПО-150.90.400-08 пышақ торы, жиегі 8 мм текшелер
- Қаптамалық жәшік МПО-150.95.100
- ҚБҚ МПО жәшігі-150.95.150
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Ерекшеліктері:
- Дискілерді орнатудың және ауыстырудың қарапайымдылығы
- Ыңғайлы қысу механизмі
- Қуатты индикациялау шамы
- МЕМСТ 15150-69 бойынша климаттық орындалуы: УХЛ 4
- СТБ ISO 9001-2015 стандартының талаптарына сәйкес өндіріс
- Жұмыс кеңістігін оңтайландыруға арналған шағын габариттер
- Сенімділік, қауіпсіздік және ұзақ пайдалану мерзімі
- Қызмет көрсетудің қарапайымдылығы
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану температурасының диапазоны: 1-ден 35 °C-қа дейін
- Номиналды қуаты: 0,81 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 35 келі |
| Биіктігі | 585 мм |
| Тереңдігі | 625 мм |
| Материал | Алюминий |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 150 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 285 мм |
- Бағасы: 774 738 ₸







