
Өнеркәсіптік көкөніс кескіш Торгмаш (Баранович) ОР-1
- Бар
- Коды:341963
4 540 298 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БЕЛТОРГМАШ ОР-1 өнеркәсіптік көкөніс кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ағартылған тамыр дақылдарын тілімдерге, бағандарға және текшелерге кесу үшін қолданылады.
Көкөніс кескіш көкөністерді қайта өңдеу кешенінде қолданылады.
Ерекшеліктері:
- Түсіру биіктігі технологиялық арбаларға бейімделген
- Жүктеу биіктігі тасымалдаушыдан да, қолмен де жүктеуге мүмкіндік береді
- Техникалық қызмет көрсету үшін кескіш құралға ыңғайлы қол жетімділік: жөндеу, ауыстыру және кесу параметрлерін реттеу
- Жұмыс органдарын санитарлық тазалауға ыңғайлылық
- Еңбекті қорғау бойынша қажетті қорғау дәрежесі қамтамасыз етіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Ағартылған қызылшаны қалыңдығы 10 мм тілімдерге кесу кезіндегі өнімділік: 3000 кг/сағ
- Кесудің қалыңдығы:
Тілімдер: 3-тен 12 мм-ге дейін
Бағандар: 3х3, 5х5, 7х7, 10х10 мм
Текшелер: 7х7, 10х10 мм
- Кесудің қалыңдығы:
- Электр қозғалтқышының номиналды қуат тұтынуы: 1,9 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 210 келі |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 3000 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 790 мм |
- Бағасы: 4 540 298 ₸


