
Көкөніс кескіш Gemlux GL-VC300A (5 диск)
- Бар
- Коды:88574
386 145 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-VC300A қолмен жүктелетін көкөніс кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көкөністерді турау және одан әрі салаттар, гарнирлер, винегреттер, чиптер және т.б. жасау үшін ингредиенттер ретінде пайдалану үшін қолданылады.
Жеткізу көлеміне 5 кескіш диск кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.22 кг |
| Биіктігі | 510 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 0-ден 300 кг/сағ дейін |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Италия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 386 145 ₸


