
Кесуге арналған пресс Hurakan HKN-HC03
- Бар
- Коды:90563
77 916 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HC03 кескіш пресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жемістер мен көкөністерді тілімдерге кесу үшін қолданылады. Модель көлденең ойықпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 8x8/10x10/12x12 мм ұяшық өлшемдері бар 80x80 мм 3 матрица кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159483 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.1 кг |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 195 мм |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 77 916 ₸


