
Көкөніс кескіш Hurakan HKN-FNT-M (5 диск)
- Бар
- Коды:93502
377 092 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FNT-M көкөніс кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шикі және пісірілген көкөністерді, сондай-ақ ірімшіктерді, саңырауқұлақтарды, нандарды және басқа да өнімдерді әртүрлі өлшемдегі тілімдер мен жолақтарға кесу үшін қолданылады. Модель 2 тиеу тесігімен жабдықталған. Корпус пен бункер алюминийден жасалған.
Жеткізу көлеміне 5 диск (2 және 4 мм тілімдер, 3, 4 және 7 мм үккіштер), түсіру дискісі және итергіш кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тиеу бөлігінің диаметрі: 190 мм
- Жұмыс циклінің максималды ұзақтығы: 10 минут
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 169745 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 100-ден 300 кг/сағ дейін |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 270 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 377 092 ₸


