
Картопты кесуге арналған аппарат Hurakan HKN-HC04
- Бар
- Коды:94237
95 431 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HC04 картопты турауға арналған машина қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты ел стиліндегі тілімдерге кесу үшін қолданылады. Модель көлденең ойықпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне ұяшық өлшемдері бар 80x80 мм 4 матрица кіреді: 8x8 / 10x10/ 12x12 мм және тілімдерге кесу (рустикалық түрде).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 195 мм |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 95 431 ₸


