
Қызанақты кесуге арналған кескіш Hurakan HKN-TC3
- Бар
- Коды:88151
96 058 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TC3 қызанақ кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қызанақтарды біркелкі және тең тілімдерге кесу үшін қолданылады. Модель 12 пышақпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163129 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.76 кг |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Материал | алюминий, тот баспайтын. болат |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 96 058 ₸


