
Қызанақтарды кесуге арналған кескіш Hurakan HKN-HC05
- Бар
- Коды:122249
66 053 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HC05 қызанақ кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қызанақтарды біркелкі және тең тілімдерге кесуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207532 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.7 кг |
| Биіктігі | 475 мм |
| Тереңдігі | 285 мм |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 66 053 ₸


