
Картопты кесуге арналған аппарат Hurakan HKN-HSP01
- Бар
- Коды:94230
24 234 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Картопты кесуге арналған машина Hurakan HKN-HSP01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты спиральмен кесу үшін қолданылады.
Жеткізу көлеміне қосымша пышақ кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.1 кг |
| Биіктігі | 180 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 24 234 ₸


