
Кесуге арналған пресс Hurakan HKN-HC01
- Бар
- Коды:99890
61 070 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HC01 кескіш пресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жемістер мен көкөністерді тілімдерге кесу үшін қолданылады. Модель тік ойықпен жабдықталған.
Жеткізу жиынтығына ұяшықтарының өлшемдері 14х14 мм 115х115 мм матрицалар кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ұяшықтар саны: 36 дана.
- Матрицаның жұмыс өлшемі: 85х85 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159482 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.48 келі |
| Биіктігі | 641 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 61 070 ₸


