
Көкөніс кескіш Hurakan HKN-ATHOS-05M
- Бар
- Коды:93465
131 012 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ATHOS-05M көкөніс кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шикі және пісірілген көкөністерді, сондай-ақ ірімшіктерді, саңырауқұлақтарды, нандарды және басқа да өнімдерді әртүрлі өлшемдегі тілімдер мен жолақтарға кесу үшін қолданылады. Модель қол жетегімен жабдықталған және үстелге қуатты сорғыш шыныаяқпен бекітілген. Корпус алюминий қорытпасынан жасалған.
Жеткізу көлеміне 5 саптама кіреді: ұсақтағыш, ұсақ және ірі кескіштер, француз фриіне арналған үккіш және вафли саптамасы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Түрі | Көкөніс кескіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 170165 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.67 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Материал | Алюминий |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 131 012 ₸


