
Көкөніс кескіш Hurakan HKN-FNT-WN
- Бар
- Коды:307371
418 975 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FNT-WN көкөніс кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шикі және пісірілген көкөністерді, сондай-ақ ірімшіктерді, саңырауқұлақтарды, нандарды және басқа да өнімдерді әртүрлі өлшемдегі тілімдер мен жолақтарға кесу үшін қолданылады. Модель тиеу тесігімен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 5 диск кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тиеу бөлігінің диаметрі: 170 мм
- Жұмыс циклінің максималды ұзақтығы: 10 минут
- Қаптамадағы габариттері: 350х725х560 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Түрі | Көкөніс кескіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 37 келі |
| Биіктігі | 485 мм |
| Тереңдігі | 655 мм |
| Материал | алюминий, тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 270 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 255 мм |
- Бағасы: 418 975 ₸


