
Картоп кескіш OZTI PDM
- Бар
- Коды:292439
2 091 636 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI PDM картоп кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тұтас аршылған картопты автоматты түрде кесуге арналған. Модель эргономикалық пышақтармен жабдықталған, оларды оңай бөлшектеуге болады. Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Әртүрлі қалыңдықтағы картопты кесу мүмкіндігі бар пышақтардың реттелетін конструкциясы
- PSM картоп тазалағыштарымен біріктірілген жұмыс істеу мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Кесудің қалыңдығы: 8, 10 және 14 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0840.16010.00 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.8 кг |
| Биіктігі | 905 мм |
| Тереңдігі | 680 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 390 мм |
- Бағасы: 2 091 636 ₸


