
Электрлік көкөніс кескіш OZTI SD01
- Бар
- Коды:339996
1 130 822 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстел үсті электрлік көкөніс кескіш OZTI SD01 тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамыр көкөністерін, қатты көкөністер мен жемістерді, сондай-ақ қатты ірімшікті, шұжықтарды және басқа да осыған ұқсас өнімдерді кесу үшін қолданылады. Модель тұтқалы тұтқасы бар механикалық итергішпен жабдықталған. Корпус пен пышақтар жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 5 ауыстырылатын айналмалы қалақшалар кіреді: 2 үккіш, 2 текшелеп турауға арналған және 1 қуырылған картопқа арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Түрі | Көкөніс кескіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8840.USD01.00 / SD01 |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 1 130 822 ₸


