
Көкөніс кескіш ТОРГМАШ (Пермь) ОМ-350М-01
- Бар
- Коды:86520
376 807 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ ОМ-350М-01 көкөніс кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін өңдеу үшін қолданылады: шикі және пісірілген көкөністер мен жемістерді кесу және ұсақтау. Корпус ұнтақ бояумен қапталған болаттан, пышақтар мен дискілер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жұмыс органдары:
- Пышақ торы 12х12 мм
- Дискілі пышақ 2 мм
- Ұсақтағыш диск
- Дискілі пышақ 10 мм
- Құрама пышақ 10х10 мм
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі ПМ (220)
- Көкөніс кесу механизмі
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Шикі көкөністерді тураған кезде:
- Қимасы 10х10 мм кесінділер (картоп): 350 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм тілімдер (тілімдер) (картоп, қызылша): 200 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм тілімдер (тілімдер) (сәбіз, шалқан, қияр): 100 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм қырыққабатты ұсақтау: 160 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм сақиналар мен жартылай сақиналар (басты пияз): 140 кг/сағ
- Пластинкалар 10х12х12мм (картоп, сәбіз): 200 кг/сағ
- Пісірілген көкөністерді кесу кезінде:
- Қимасы 1,5х3 мм сабан (сәбіз, қызылша): 200 кг/сағ
- Пластинкалар 10х12х12 мм (картоп, сәбіз, қызылша): 160 кг/сағ
- Шикі көкөністерді тураған кезде:
- Кесуге дайындалған көкөністердің өлшемдері:
- Картоп түйнектері: 50-ден 80 мм-ге дейін
- Қызылша, шалқан, басты пияз: 40-тан 80 мм-ге дейін
- Сәбіз, қияр (көлденең Ø): 30-дан 80 мм-ге дейін
- Орамжапырақ, артық емес: 140 мм
- Айналмалы жұмыс органдарының сыртқы диаметрі: 215 мм
- Тұтынылатын қуат: 0,51 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 548х508х847 мм
- Қаптама көлемі: 0,23 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Үгіту дискісі 4 мм
- Құрама пышақ 10х10 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ОМ-350М/220-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 63 келі |
| Биіктігі | 595 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 350 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 400 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 426 мм |
- Бағасы: 376 807 ₸


