
Көкөніс кесетін-сүртетін машина ТОРГМАШ (Пермь) УКМ-11
- Бар
- Коды:19860
912 662 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ УКМ-11 көкөніс кесетін және сүртетін машина қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шикі және пісірілген көкөністерді турау, қырыққабатты ұсақтау, көкөністерді, жемістер мен сүзбелерді сүрту үшін қолданылады. Жетек механизмі екі жылдамдықты электр қозғалтқышымен жабдықталған. Корпус ұнтақ бояумен қапталған болаттан жасалған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Жұмыс органдары:
- Қалақты ротор
- Сүрту дискісі 3 мм
- Пышақ торы 12х12 мм
- Дискілі пышақ 2 мм
- Ұсақтағыш диск
- Дискілі пышақ 10 мм
- Құрама пышақ 10х10 мм
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)*
- Көкөніс кесетін-сүртетін механизм (МҰ)
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Сипаттамалары:
- Өнімділік:
- Шикі көкөністерді тураған кезде:
- Пластинкалар 10х12х12мм (картоп, сәбіз): 200 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм сақиналар мен жартылай сақиналар (басты пияз): 140 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм қырыққабатты ұсақтау: 160 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм тілімдер (тілімдер) (сәбіз, шалқан, қияр): 100 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм тілімдер (тілімдер) (картоп, қызылша): 200 кг/сағ
- Қимасы 10х10 мм кесінділер (картоп): 350 кг/сағ
- Пісірілген көкөністерді кесу кезінде:
- Қимасы 4,5х3 мм сабан (сәбіз, қызылша): 200 кг/сағ
- Пластинкалар 10х12х12 мм (картоп, сәбіз, қызылша): 160 кг/сағ
- Пісірілген картопты езген кезде: 600 кг/сағ
- Шикі көкөністерді тураған кезде:
- Кесуге дайындалған көкөністердің өлшемдері:
- Картоп түйнектері: 50-ден 80 мм-ге дейін
- Қызылша, шалқан, басты пияз: 40-тан 80 мм-ге дейін
- Сәбіз, қияр (көлденең Ø): 30-дан 80 мм-ге дейін
- Орамжапырақ, артық емес: 140 мм
- Айналмалы жұмыс органдарының сыртқы диаметрі: 215 мм
- Айналу жиілігі:
- Жетек білігі: 200 / 380 айн/мин.
- Жұмыс органы: 290 / 550 айн/мин.
- Электр қозғалтқышының қуаты: 1,12 / 1,5 кВТ
- Тұтынылатын қуат: 1,5/ 2 кВТ
- Өлшемдері:
- Көкөніс кескіштің орындалуы: 840х310х510 мм
- Сүрткішпен орындалуы: 800х340х550 мм
- Ауыстырмалы және монтаждық бұйымдар, қосалқы бөлшектер, ауыстырмалы жұмыс органдары жиынтығының салмағы: 13,5 кг
- Қаптамадағы габариттері: 958х586х577 мм
- Қаптама көлемі: 0,324 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Үккіш диск
- Құрама пышақ 2х2 мм
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
* Номиналды қуаты кемінде 1,1 кВТ бір жылдамдықты электр қозғалтқышын орнатуға рұқсат етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ОМ-300 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 66 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 97 келі |
| Биіктігі | 550 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 1.12-ден 1.5 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 290-дан 550 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 912 662 ₸


