
Кілем сығуға арналған центрифуга Вязьма ВЦК-2440
- Бар
- Коды:81464
3 527 584 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Вега" сериялы Вязьма ВЦК-2440 кілемді сығуға арналған центрифуга кір жуатын орындарда, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда орамға (спиральға) бұралған мата кілемдерін сығу үшін қолданылады. Модель дөңгелектермен жабдықталған және еденге қатты бекітуді қажет етпейді. Центрифуганың ішкі барабаны тот баспайтын болаттан жасалған, ал сыртқы барабаны мен корпусы ұнтақпен қапталған.
Ерекшеліктері:
- Сығылған суды ағызу "машинаның астында", арнайы дайындалған шұңқырға жүзеге асырылады
- Қозғалтқыштың айналу жылдамдығын жиіліктік реттеу
- Кілемді шаю функциясы
Қосымша сипаттамалар:
- Барабанның тереңдігі (кілемнің максималды ұзындығы): 2400 мм
- Сығу кезіндегі бөлу коэффициенті: 300
- Сығудан кейінгі қалдық ылғалдылық: 50%
- Ағызу диаметрі: 2х63 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | "Вега" сериясы ВЦК 2440 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 570 келі |
| Биіктігі | 1180 мм |
| Тереңдігі | 970 мм |
| Кілемдер үшін Корпус материалы | құлау. болат |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 300 л |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Сығу жылдамдығы | 1160 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 2925 мм |
- Бағасы: 3 527 584 ₸



