
Центрифуга Вязьма ЛЦ-25.2 тот баспайтын. болат
- Бар
- Коды:220898
3 462 787 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Центрифуга Вязьма ЛЦ-25 білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда зығырдан ылғалды түпкілікті сығу үшін қолданылады. Модель автоматтандырылған басқару элементтерімен және құлыптау құрылғыларымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Цикл уақыты: 10 минут
- G-фактор: 770
- Сығудан кейінгі кірдің қалдық ылғалдылығы: 50%
- Электр энергиясының меншікті шығыны: 0,01 кВТ*сағ/дм3
- Қаптамадағы габариттері: 900х1200х1160 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 325 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 343 келі |
| Биіктігі | 1030 мм |
| Тереңдігі | 1050 мм |
| Жүктеу | 25 келі |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Барабанның көлемі | 125 л |
| Өнімділік | 150 кг/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 3 462 787 ₸


