
Центрифуга Вязьма ЛЦ-10 тот баспайтын. болат
- Бар
- Коды:81422
1 885 444 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Центрифуга Вязьма ЛЦ-10 білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда зығырдан ылғалды түпкілікті сығу үшін қолданылады. Модель автоматтандырылған басқару элементтерімен және құлыптау құрылғыларымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Цикл уақыты: 10 минут
- G-фактор: 540
- Сығудан кейінгі кірдің қалдық ылғалдылығы: 50%
- Электр энергиясының меншікті шығыны: 0,01 кВТ*сағ/дм3
- Қаптамадағы габариттері: 760х810х1080 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЛЦ-10-2 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 133 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 760 мм |
| Жүктеу | 10 келі |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 50 л |
| Өнімділік | 60 кг/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Сығу жылдамдығы | 1430 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 620 мм |
- Бағасы: 1 885 444 ₸


