
Центрифуга-кір жуатын орын Вязьма КП-223
- Бар
- Коды:81426
7 427 517 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Центрифуга-кір жуу Вязьма КП-223 білім беру, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда кірден ылғалды түпкілікті сығу үшін кір жуатын орындарда қолданылады. Модель автоматтандырылған басқару элементтерімен және құлыптау құрылғыларымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Цикл уақыты: 10 минут
- G-фактор: 765
- Сығудан кейінгі кірдің қалдық ылғалдылығы: 50%
- Электр энергиясының меншікті шығыны: 0,012 кВТ*сағ/дм3
- Қаптамадағы габариттері: 1190х1700х1380 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | КП-223.1 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1000 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1050 келі |
| Биіктігі | 1170 мм |
| Тереңдігі | 1605 мм |
| Жүктеу | 50 келі |
| Корпус материалы | құлау. болат |
| Қуат | 4 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 320 л |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Сығу жылдамдығы | 1200 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1150 мм |
- Бағасы: 7 427 517 ₸


