
Кілем сығуға арналған центрифуга Вязьма ВЦК-3540
- Бар
- Коды:81465
4 741 557 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Вега" сериялы Вязьма ВЦК-3540 кілемді сығуға арналған центрифуга кір жуатын орындарда, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда орамға (спиральға) бұралған мата кілемдерін сығу үшін қолданылады. Модель дөңгелектермен жабдықталған және еденге қатты бекітуді қажет етпейді. Ішкі барабан тот баспайтын болаттан жасалған, ал сыртқы барабан мен корпус ұнтақпен қапталған.
Ерекшеліктері:
- Сығылған суды ағызу "машинаның астында", арнайы дайындалған шұңқырға жүзеге асырылады
- Қозғалтқыштың айналу жылдамдығын жиіліктік реттеу
- Кілемді шаю функциясы
Сипаттамалары:
- Барабанның тереңдігі (кілемнің максималды ұзындығы): 3500 мм
- Сығу кезіндегі бөлу коэффициенті: 300
- Сығудан кейінгі қалдық ылғалдылық: 50%
- Ағызу диаметрі: 3х63 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | "Вега" сериясы ВЦК 3540 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 670 келі |
| Биіктігі | 1180 мм |
| Тереңдігі | 970 мм |
| Кілемдер үшін Корпус материалы | құлау. болат |
| Қуат | 5.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 440 л |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Сығу жылдамдығы | 1160 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 4025 мм |
- Бағасы: 4 741 557 ₸


